Úvod » Koupelny a WC - zajímavosti z historie i současnosti

Koupelny a WC - zajímavosti z historie i současnosti

Jak funguje WC na kosmické lodi

Když slyšíme o netradičním místě, na kterém se pohybují lidé v nejrůznějších situacích, velmi často lidi napadá banální otázka: Jak to tam vlastně dělají? Proto není divu, že lidi zajímá, jak vlastně funguje WC na kosmické lodi.

Podívejte se na několik zajímavých informací, které odpovídají na otázku, o které zpívá i Marek Eben: Jak to dělají kosmonauti?

Dokázali byste snést kvůli naplnění svého cestovatelského snu to, že budete dýchat vzduch, který "splachuje" WC?

číst dál...

Koupelny dnes a před 100 lety

Najdi 10 rozdílů...  je tradiční zábava pro děti i pro dospělé. Většinou se díváme na dva hodně podobné obrázky a snažíme se najít dovedně ukryté miniaturní odlišnosti.

Máme pro vás připravenu zajímavou variantu této hry. Stačí, když se podíváte na obrázek špičkově vybavené koupelny z doby před cca 100 lety a porovnáte ji s koupelnou, kterou běžně navštěvujete každé ráno po probuzení.

Najdete 10 rozdílů?

číst dál...

Jak nebýt v USA za hlupáka – 2. díl

Věřte nebo ne, ale být v USA za hlupáka je jednodušší, než jste si mohli myslet. Určitě si nenechte ujít následujících seriál, popisující některé nečekané rozdíly mezi životem tady a tam!

V tomto díle se přesvědčíte o tom, že i když v Česku to může být rutina, v USA nemusí být úplně jednoduché někomu umýt hlavu.

Znáte nějaké podobné zajímavosti z cest? Dejte nám vědět.

číst dál...

Jak nebýt v USA za hlupáka – 1. díl

Věřte nebo ne, ale být v USA za hlupáka je jednodušší, než jste si mohli myslet. Určitě si nenechte ujít následujících seriál, popisující některé nečekané rozdíly mezi životem tady a tam!

Amerika je pověstná tím, že lidé skoro ke všemu používají auto. Podívejte se ale na překvapení, které vám může připravit jedno z mála míst, kam i američan chodí pěšky.

Znáte nějaké podobné zajímavosti z cest? Dejte nám vědět.

číst dál...

Pohled klíčovou dírkou nemusí být vždy příjemný

Asi každý už někdy viděl nějaký film, ve kterém se muži různého věku dívali klíčovou dirkou a sledovali krásná tajemství. Namátkou se mohou vybavit například scény z filmů o Básnících, kteří přicházejí o iluze, nebo z filmu o Lásce mezi kapkami deště.  

Ne vždy je ale pohled skrze otvor, který připomíná klíčovou dirku, zdrojem potěšení.... Podívejte se sami.

číst dál...

Nevšední místo k rozebírání politické situace

Podívejte se na naprosto nevšední zařízení, které sloužilo k setkávání lidí a přímo nabádalo k rozebírání žhavých společenských témat. 

Vzhledem k tomu, v jaké geografické poloze se zařízení běžně nacházelo, je těžké rozhodnout, jestli bylo hlavním tématem poslední fotbalové utkání, nebo ta krásná paní, která před chvílí prošla. A také je pravděpodobné, že mohli návštěvníci řešit problematiku zvýšeného přílivu migrantů ze severní afriky nebo z blízkého východu....

Dovedete si představit, že by to bylo běžné místo pro vaše diskuse s přáteli? O čem byste vedli v tomto místě nejčastější diskusi vy?

číst dál...

rekonstrukce koupelny / Koupelny - obloženíArchitektura je oborem, ve kterém dochází v průběhu staletí k velmi bouřlivým změnám. S rozvojem nových materiálů a technologií se v průběhu staletí mění i požadavky na vybavení koupelny a WC v našich domech a bytech.

Podívejte se na některé zajimavosti z historie a udělejte si obrázek o tom, jak dobře se máme ve dnešní době a naopak jak náročný byl život ještě v ne příliš vzdálené minulosti, kterou máme někdy tendenci si romantizovat.


Rekonstrukce bytu - začněte již dnes!

Pokud Vás skutečně zajímá rekonstrukce bytu a pokud jste z  regionu Praha a okolí (do 70 km), neváhejte a zavolejte ihned! Informace, které během našeho kontaktu získáte, Vám mohou jen a jen pomoci, ať už se rozhodnete s dodavatelem rekonstrukce vašeho bytu jakkoliv. 

reklamy a bannery / Začněte již dnes

 

Rekonstrukce panelového bytu - začněte již dnes!

... stačí jen zavolat


Napsali o nás aneb reference spokojených zákazníků

Rekonstrukce bytu 2+kk Praha, 2017

D. V., Praha

termín: červenec 2017

Předmětem zakázky byla rekonstrukce bytu 2+kk v Praze. Rekonstrukce se týkala obývacího pokoje, kuchyně, předsíně s koupelnou a WC. Rozsah rekonstrukce:

  • novy rozvod elektřiny v obývacím pokoji,kuchyni, WC (výměna zásůvek + nové umístění)
  • vybourání umakartové koupelny + kuchyně
  • výstavba nové kuchyně + koupelny
  • PVC podlaha
  • vytvoření nové příčky v obývacím pokoji
číst dál >>>

Rekonstrukce bytu 1+kk, Jesenice u Prahy

Jesenice u Prahy

termín: únor 2018

Předmětem zakázky byla Kompletní rekonstrukce bytu 1+kk v Jesenici u Prahy.

Rekonstrukce bytu - hodnocení klienta

S celkovou realizací jsem maximálně spokojený. Termín byl dodržen i s rezervou. Rozpočet také dodržen. Super komunikace!

číst dál >>>

Rekonstrukce bytu Praha 10, ul. 28. pluku

R. Š., 28. pluku, Praha 10,

termín: srpen 2016

Rekonstrukce bytu v Praze 10 kladla největší důraz na koupelnu a WC s použitím moderního designu a citlivě sladěné barevné kombinace dlažby a obkladů.

Podívejte se na výraznou změnu na fotkách před a po rekonstrukci! Jak bude vypadat váš byt po rekonstrukci?

číst dál >>>

 

 

Nejnavštěvovanější stránky webu