Úvod » Reference

Reference

Právě probíhající stavby

Podívejte se, jak probíhají aktuální stavby, během kterých stavíme domy na klíč, provádíme rekonstrukce bytu nebo bytového jádra.

číst dál...

Domy na klíč - reference

Společnost Vrátný Group garantovala v posledních letech několik projektů, v rámci kterých byly postaveny domy na klíč. Podívejte se na fotografie, které ukazují zajímavý průběh stavby a zároveň prezentují kvalitní práci s důrazem na sebemenší detaily.

2016 / Dům na klíč - předáno 20162015 / Domy na klíč - 2015Ruda u Rakovníka2017 / Domy na klíč - 20172018 / Dům na klíč - rozestavěno 2018

číst dál...

Rekonstrukce bytu - reference

Prohlédněte si ukázky zakázek, při kterých proběhla kompletní rekonstrukce bytu v běžné zástavbě.

číst dál...

Rekonstrukce panelového bytu - reference

Rekosntrukce panelového byto má svá specifika. Podívejte se na ukázky rekosntrukcí, při které se výrazně změnil design původně tuctových nebo zanedbaných panelových bytů.

číst dál...

Rekonstrukce koupelny - reference

Snad možná nejlépe se ukazuje výrazná proměna nároků na vybavení našich bytů právě na proměnách, které nastávají během rekonstrukce koupelny. Přesvědčte se sami na vybraných referencích.

číst dál...

Rekonstrukce bytového jádra - reference

Bytové jádrao se stalo symbolem negativních názorů na bydlení v panelovém domě. Podívejte se, jak se mění kultura bydlení a tím pádem i názor na bydlení v paneláku, pokud proběhne rekonstrukce bytohého jádra.

číst dál...

Vrátný group s.r.o.

Společnost Vrátný group s.r.o. byla založena v roce 1999 jako autorizovaná prodejna RAKO, což do dnešního dne plní v celém rozsahu. Díky častému požadavku zákazníku byla o rok později zřízena divize staveb, která provádí nejen kompletní rekonstrukce koupelen ve spolupráci s výrobcem obkladů RAKO ale i kompletní rekonstrukce bytových jader a s tím spojené práce s rekonstrukcí celých bytů.

číst dál...

Zahradní stavby - reference

Ukázky některých realizací zahradních staveb, které v poslední době realizovala firma Vrátný Group jako hlavní dodavatel.

číst dál...

 

 

Nejnavštěvovanější stránky webu