Úvod » Koupelny a WC - zajímavosti z historie i současnosti  » Koupelny dnes a před 100 lety

Koupelny dnes a před 100 lety

Koupelna Mullerova vila

Najdi 10 rozdílů...  je tradiční zábava pro děti i pro dospělé. Většinou se díváme na dva hodně podobné obrázky a snažíme se najít dovedně ukryté miniaturní odlišnosti.

Máme pro vás připravenu zajímavou variantu této hry. Stačí, když se podíváte na obrázek špičkově vybavené koupelny z doby před cca 100 lety a porovnáte ji s koupelnou, kterou běžně navštěvujete každé ráno po probuzení.

Jako referenční koupelnu jsme vybrali koupelnu ze slavné Müllerovy vily, která je součástí Muzea hlavního města Prahy.

Investorem vily byl Ing. Dr. František Müller, spolumajitel Podnikatelství staveb, firmy, která ve své době prováděla největší inženýrské stavby v Československu. Architektem, který navrhl vilu, byl Adolf Loos, klasik moderní architektury, čelný představitel architektonického purismu. Proto lze dobře předpokládat, takto vybavená koupelna byla špičkovou variantou své doby.

 

 

Koupelna Rako Symbol

Jako příklad moderní koupelny uvádíme například koupelnu Rako Symbol, která reprezentuje současné trendy v designu, který je používán během rekonstrukce koupelny a WC.

Obklady si můžete za zajímavé ceny zakopupit na http://shop.vratnygroup.cz/shop-rako/serie-symbol-watp3090/. Zároveň můžete kromě výhodné slevy při nákupu obkladů získat kvalitní řemeslné zpracování vaší koupelny.

Jaké najdete rozdíly, pokud se podíváte na fotku koupelny z roku 1930 a porovnáte ji se svou koupelnou?

Zdroj informací a obrázků: http://www.muzeumprahy.cz/koupelna/, http://www.rako.cz


Rekonstrukce bytu - začněte již dnes!

Pokud Vás skutečně zajímá rekonstrukce bytu a pokud jste z  regionu Praha a okolí (do 70 km), neváhejte a zavolejte ihned! Informace, které během našeho kontaktu získáte, Vám mohou jen a jen pomoci, ať už se rozhodnete s dodavatelem rekonstrukce vašeho bytu jakkoliv. 

reklamy a bannery / Začněte již dnes

 

Rekonstrukce panelového bytu - začněte již dnes!

... stačí jen zavolat


Napsali o nás aneb reference spokojených zákazníků

Rekonstrukce bytu 2+kk Praha, 2017

D. V., Praha

termín: červenec 2017

Předmětem zakázky byla rekonstrukce bytu 2+kk v Praze. Rekonstrukce se týkala obývacího pokoje, kuchyně, předsíně s koupelnou a WC. Rozsah rekonstrukce:

  • novy rozvod elektřiny v obývacím pokoji,kuchyni, WC (výměna zásůvek + nové umístění)
  • vybourání umakartové koupelny + kuchyně
  • výstavba nové kuchyně + koupelny
  • PVC podlaha
  • vytvoření nové příčky v obývacím pokoji
číst dál >>>

Luxusní byt 3+kk na Božím Daru

Boží Dar

termín: prosinec 2019

Luxusně zařízený apartmán 3+kk na Božím Daru, v jehož dispozici jsou 2 koupelny, garáž i sauna.

Zaujalo Vás podobné bydlení nebo rekreace v srdci Krušných Hor? Obraťte se na nás, výstavba bytů na Božím Daru začala ve druhé etapě na podzim 2019 (www.bozidarbyty.cz), stejně jako výstavba apartmánů na Plešivci (www.bytyplesivec.cz).

číst dál >>>

Rekonstrukce bytu Praha 6, ul. Mládeže

V. R.,  ul. Mládeže, Praha 6

termín: 1. 8. - 28. 8. 2016

Kompletní rekonstrukce bytu v Praze 6 proběhla v průběhu jediného měsíce a výrazně zlepšila komfort bydlení v bytě v běžné cihlové zástavbě. Pokud máte obavu, že rekonstrukce bytu trvá výrazně dlouho a, podívejte se na detaily a přesvědčte se na vlastní oči, co vše lze ve vašem bytě během krátké doby změnit!

číst dál >>>

 

 

Nejnavštěvovanější stránky webu