Úvod » Aktuality » Boží Dar - 3. a 4. etapa výstavby

Boží Dar - 3. a 4. etapa výstavby

Byty na Božím Daru - 2. etapa

Byty na Božím Daru jsou velmi žádané. Z toho důvodu byla v prosinci 2020 zahájena 3. a 4. etapa výstavby apartmánových domů v krásném prostředí Krušných hor.

Bytové domy 3. a 4. etapy budou  dispozičně totožné s 1. domem. Také v těchto domech bude celkem 6 bytových jednotek, také v tomto domě budou 3 obytná podlaží (přízemí a 2 patra). Na každém podlaží budou 2 bytové jednotky. Jednotlivé byty jsou stejné, pouze zrcadlově orientované.

Pokud tedy máte zájem o byty na Božím Daru, kontaktujte nás a  dozvíte se další podrobnosti včetně možnosti prohlídky přímo na místě.

Od prvního výkopu po luxusní byty

Na začátku realizace každého projektu je vždy první kopnutí do země při zahájení výkopových prací. Výbornou pomůckou pro vaši představivost je, že se můžete podívat, co bude na konci realizace - prohlédněte si níže některé fotky z 1. etapy případně si prohlédněte samostatný web věnovaný projektu Byty Boží Dar na www.bozidarbyty.cz.

Dopřejte si chvíli k zasnění - jaké by to bylo bydlet právě zde! A pokud Vás tento sen nadchne, ozvěte se a dozvíte se více.

Byty - Boží Dar kontaktBoží Dar - 3. etapa

Apartmánový dům na Božím Daru v rámci 3. etapy výstavby.

číst dál...Boží Dar - 4. etapa

Apartmánový dům na Božím Daru v rámci 4. etapy výstavby, v červnu 2022 byly byty předány.

číst dál...Boží Dar - dokončené byty

Byty na Božím Daru jsou hotové. Podívejte se na konečnou podobu.

Pokud vás nadchla možnost mít podobný byt v krásném prostředí, ozvěte se!

číst dál...Luxusní byt 3+kk na Božím Daru

Boží Dar

termín: prosinec 2019

Luxusně zařízený apartmán 3+kk na Božím Daru, v jehož dispozici jsou 2 koupelny, garáž i sauna.

Zaujalo Vás podobné bydlení nebo rekreace v srdci Krušných Hor? Obraťte se na nás, výstavba bytů na Božím Daru začala ve druhé etapě na podzim 2019 (www.bozidarbyty.cz), stejně jako výstavba apartmánů na Plešivci (www.bytyplesivec.cz).

číst dál...Boží Dar - 2. etapa

Byty na Božím Daru postavené v 1. etapě výstavby jsou hotové, ale pro každého, kdo má zájem o tuto lokalitu, máme výbornou zprávu. Právě zahajujeme 2. etapu výstavby. Podívejte se na konečnou podobu domů z 1. etapy a vězte, že ve druhé etapě jsou k dispozici stejné byty i pro Vás.

číst dál...


 

 

Nejnavštěvovanější stránky webu