Úvod » Aktuality » Boží Dar - 2. etapa

Boží Dar - 2. etapa

Byty na Božím Daru postavené v 1. etapě výstavby jsou hotové, ale pro každého, kdo má zájem o tuto lokalitu, máme výbornou zprávu. Právě zahajujeme 2. etapu výstavby.

Od prvního výkopu po luxusní byty

Na začátku realizace každého projektu je vždy první kopnutí do země při zahájení výkopových prací. Výbornou pomůckou pro vaši představivost je, že se můžete podívat, co bude na konci realizace - prohlédněte si níže některé fotky z 1. etapy případně si prohlédněte samostatný web věnovaný projektu Byty Boží Dar na www.bozidarbyty.cz.

Dopřejte si chvíli k zasnění - jaké by to bylo bydlet právě zde! A pokud Vás tento sen nadchne, ozvěte se a dozvíte se více.

Byty - Boží Dar kontakt
Boží Dar - pozemní práce

Na jaře se plně rozběhla 2. etapa výstavby bytů na Božím Daru. Poezmní práce vyrýsovaly základy dalšího domu, ve kterém můžete nalézt možnost pro vlastní bydlení nebo rekreaci.

číst dál...Hrubá stavba 2. etapy na Božím Daru

Novostavba bytů na Božím Daru ve 2. etapě začíná růst vzhůru. Na podzim 2020 se začala rýsovat hrubá stavba.

Vánoce se blíží, tak si splňte přání - bydlení, rekreace, odpočinek, investice. To vše Vám může splnit luxusní apartmán na Božím Daru.

číst dál...Vnitřní výstavba - 2. etapa Boží Dar

Od ledna 2021 začala vnitřní výstavba bytů na Božím Daru v rámci 2. etapy projektu. Na konci budou k dispozici další nádherné byty v okouzlujícícm prostředí Krušných hor.

Stále máte ještě možnost připojit se k řade spokojených klientů! Neváhejte a kontaktujte nás pro další informace o podmínkách, za kterých můžete i vy získat luxusní apartmán na Božím Daru.

číst dál...Dokončení vnější části domu

Podívejte se, jak se rýsují tvary a  design domu tak, jak ho budete mnoho desítek let vnímat z vnějšku, když se budete procházet po Božím Daru.

číst dál...


 

 

Nejnavštěvovanější stránky webu

Label

Label